Prekių pristatymo paslauga yra mokama.

Nemokamas pristatymas visiems užsakymams virš 50 €

Pirkėjui pasirinkus prekių pristatymo paslaugą, prekių pristatymo kaina Pirkėjui yra parodoma užsakymo pabaigoje, prieš pasirenkant mokėjimo būdą ir/ar atliekant mokėjimą. Prekių pristatymo kaina sumokama iš anksto, kartu su mokėjimu už prekes.

PRISTATYMO BŪDAI

E-parduotuvėje medlink.lt galite pasirinkti kelis prekių pristatymo būdus:

  1. Pristatymas į Jums patogiausią OMNIVA siuntų terminalą (1,99 €);

Į savitarnos terminalą galite užsisakyti prekes, kurių maksimalus dydis yra iki 64x38x39(cm).

Siuntų terminalų sąrašas

  • Pristatymas į Jums patogiausią LP EXPRESS siuntų terminalą ( 1,99 €);

Į savitarnos terminalą galite užsisakyti prekes, kurių maksimalus dydis yra iki 61x35x74(cm).

Siuntų terminalų sąrašas

  • Pristatymas į Jums patogiausią DPD Pickup siuntų terminalą ( 1,99 €);

Į savitarnos terminalą galite užsisakyti prekes, kurių maksimalus dydis yra iki 60x40x37(cm).

Siuntų terminalų sąrašas

Pasirinkus pristatymą į siuntų terminalą, užsakymą galėsite atsiimti patys Jums patogiausiu metu ir patogiausioje vietoje. Gausite SMS žinutę/pranešimą el. paštu su PIN kodu, kurį įvedus pasirinktame siuntų terminale, galėsite atsiimti savo užsakymą. Siuntų terminalai yra daugumoje miestų, veikia 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę (išskyrus terminalus, esančius patalpų viduje).

  • Pristatymas tiesiai Jums į namus su DPD kurjerių tarnyba (nuo 3,99 € – priklausomai nuo prekės svorio);

Jei Jūsų vietovėje ar patogioje Jums vietoje nėra OMNIVA siuntų terminalo, ar norite prekę gauti ir priimti patogiai ir neišeidami iš namų, Jūsų paslaugoms – pristatymas tiesiai į namus. Prieš pristatydamas prekę kurjeris Jums paskambins ir pasitikslins dėl prekių pristatymo laiko.

Į Kuršių Neriją užsakymus pristatome tik atskiru susitarimu ir už papildomą mokestį. Norėdami užsakymą gauti Kuršių Nerijoje, prašome susisiekite su mumis el. paštu: info@medlink.lt arba telefonu: +37068659711

Jei pageidaujate kitokio užsakymo pristatymo būdo, mielai prašome kreiptis į mus el. paštu: info@medlink.lt ir mes pasistengsime išpildyti Jūsų pageidavimą.

UŽSAKYMO PRIĖMIMAS

Priimdami siuntą nepamirškite:

  1. Priėmę siuntą nepasirašykite dokumento, įrodančio siuntos pristatymą tol, kol:
    1. neįvertinsite visų pakuočių išorės,
    1. neįsitikinsite, kad pakuočių kiekis nurodytas dokumente atitinka Jums pristatytą pakuočių kiekį,
  2. Radę išorinių pakuotės pažeidimų (plyšusi ar sugniužusi dėžė, atsiklijavusi lipni juosta) arba pakuočių kiekio neatitikimą, būtinai tai pažymėkite dokumente, įrodančiame siuntos pristatymą arba nepriimkite siuntos (pakuotės). Jei siuntą atsiimate iš siuntų terminalo, kreipkitės tel.: +37068659711.

Pirkėjui priėmus siuntą be pastabų laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka Pirkimo–pardavimo sutarties sąlygas

PRISTATYMO TERMINAI

Prekės Pirkėjams pristatomos per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo patvirtinimo. Apie tikslią prekių pristatymo datą ir laiko intervalą Pirkėjas informuojamas el. paštu ir/ar telefonu.  Pirkėjas individualiai gali būti informuojamas ir apie kitokį prekių pristatymo laiką. Pardavėjas negarantuoja, kad prekės visais atvejais bus pristatytos nurodytus prekių pristatymo terminus, ypač jei užsakomos prekės nėra Pardavėjo sandėlyje. Pardavėjas įsipareigoja dėti visas pastangas, kad prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau.